Wiadomości

Bezpieczna Zima z Subaru 2021

2 listopada, 2021

W dniach od 2 listopada do 18 grudnia 2021r. zapraszamy do wszystkich ASO Subaru na kontrolę samochodu Subaru przed okresem zimowym. Sprawdzenie kluczowych dla bezpieczeństwa elementów pojazdu zostanie wykonane w promocyjnej cenie 149 zł brutto. W przypadku zlecenia naprawy ujawnionych uszkodzeń, opłata za wykonaną kontrolę zostanie zwrócona w formie vouchera rabatowego do wykorzystania przy opłacie za tę naprawę. W przypadku ujawnienia potrzeby wymiany klocków i/lub tarcz hamulcowych pobrana zostanie opłata tylko za części. Usługa wymiany zostanie wykonana bezpłatnie.

W ramach akcji „Bezpieczna Zima z Subaru” oferujemy:
- kontrolę układu hamulcowego,
- kontrolę układu kierowniczego,
- kontrolę elementów zawieszenia,
- kontrolę ogumienia,
- kontrolę oświetlenia,
- kontrolę wycieraczek.

Zakres czynności kontrolnych wykonanych w ramach akcji „Bezpieczna Zima z Subaru” nie zastępuje przeglądu okresowego i nie zwalnia z konieczności jego wykonania w zakresie zgodnym z aktualnym wiekiem i przebiegiem pojazdu.
Do skorzystania z akcji „Bezpieczna Zima z Subaru” zapraszamy szczególnie serdecznie użytkowników starszych modeli Subaru.
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, zgodnie z zaleceniami Głównej Inspekcji Sanitarnej, a także mając na uwadze zdrowie Państwa oraz naszych pracowników, informujemy, że korzystając z usług w ASO Subaru, mogą Państwo liczyć na działania mające na celu zapobieganie ryzyku zakażenia się.
WYBIERAJ BEZPIECZNIE i sprawdź swoje Subaru w autoryzowanym serwisie.